خدمات

خدمات ما
 • نشست های تخصصی

  نشستهای تخصصی ، سمینار ، همایش ، کنفرانس در راستای هم افزایی

 • مشارکت در ایده پردازی

  پرورش بذر ایده تا اجراء یکی از مهمترین ارکان تیم تخصصی مهام

 • صدور ضمانت نامه

  نمایندگی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور و صدور انواع ضمانت نامه بانکی

 • خدمات تخصصی

  انواع خدمات تخصصی در حوزه های مختلف از رسالتهای اصلی مهام می باشد

 • جذب سرمایه گذار

  وجود تیمهای سرمایه گذاری خصوصی ، نیمه خصوصی و دولتی در کنار مهام ، شما را در جذب سرمایه گذاران همراهی خواهد نمود

 • توسعه بازار

  یکی از مهمترین دغدغه های مهام حل معضل بازار داخلی و خارجی می باشد

 • ارزیابی و بهبود

  کلینیک عارضه یابی مهام با همکاری بهترینهای ایران با سالیان سال تجربه ، نه تنها به عارضه یابی شرکتها کمک می کند بلکه مانند همراهی دلسوز تا رسیدن به سرمنزل مقصود شما را همراهی خواهد کرد

 • مدیریت و اجرا

  محاسبات مربوط به راه اندازی کارخانه و کارگاه ، مدیریت و اجرا از صفر تا صد از خلاهای کشور است

 • آموزش و مشاوره

  با توجه به وجود تیمهای تخصصی متفاوت و متعهد با سالیان سال تجربه در حوزه های تخصصی مختلف ، مشاوره و آموزش از مهمترین اهداف و برنامه های شرکت می باشد

مدیریت و اجرا

راه اندازی ، اجراء و مدیریت

راه اندازی : پس از آنکه یک کارآفرین تصمیم به راه اندازی کسب و کار خود گرفت ، طبیعتاً انتخاب محل کسب و کار ، ابعاد کارگاه ، نیروهای مورد نیاز و … نیاز به تجربه و تیمهای تخصصی مختلف خواهد بود ، عموماً افراد تصور می کنند راه اندازی یک کسب و کار بدون مولفه ها ممکن خواهد بود ، لذا راه را به بیراهه رفته و موفقیت مفروض خود را به شکست تبدیل می کنند.

اجراء : پس از راه اندازی صحیح با مولفه های مذکور ، نوبت به اجراء خوب می باشد ، چه بسیار اقدامات و تصمیمات خوبی که در سایه اجراء نامناسب یا بد ، کسب و کار را با ضعف و نهایتاً شکست مواجه کرده است ، اجراء صحیح کار می تواند تضمین کننده حرکت یک کسب و کار به سمت موفقیت باشد .

مدیریت : وجود یک تیم مدیریت منسجم  و کارآمد که دارای تخصص و تجربه کافی در اداره یک کسب و کار باشند ، بی شک ضامن بقاء و توسعه کسب و کار می باشد.

آموزش و مشاوره در حوزه های مختلف

مرکز آموزش و مشاوره مهام در راستای رسالت خود در حوزه های مختلف اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره نموده و ضمن انجام رسالت آموزشی خود ، در کنار کسب و کارها بعنوان مشاور و راهنما خواهد بود تا آموزشهای گذرانده شده بصورت اجرائی و عملیاتی برای صاحبان کسب وکارها متبلور گردد. این مرکز بصورت انفرادی (خصوصی ) یا گروهی آماده همکاری با کلیه کسب وکارها و اشخاص حقیقی و حقوق می باشد. انواع آموزشها و مشاوره های ممکن در این مرکز به شرح زیر می باشند :

 • حوزه کارآفرینی

  کارآفرینی در انگلیسی با عنوان Entrepreneurship  لغتی است که ریشه فرانسوی داشته و اولین بار توسط ژوزف شومپیتر در سالهای 1930 و1940 وارد ادبیات کسب و کار گردید ، لذا ایشان را بعنوان پدر علم کارآفرینی دنیا می شناسند.
  برای کارآفرینی ارکان مختلفی وجود دارد که اصلی ترین آنها کارآفرین است ،کارآفرین شخصی است خلاق ، خودجوش ، ریسک پذیر ، دارای روحیه ایجاد اشتغال ، دارای روحیه خلق ارزش ، دارای روحیه خلق ثروت و فردی آینده نگر و آینده نگار.
  مفاهیم کارآفرینی در تئوری و عمل را باید از اهلش آموخت واجراء کرد ، تیم آموزش و مشاوره کارآفرینی مهام با سالیان سال تجربه عملیاتی و دارای تخصص علمی در سطوح دانشگاهی ، تجربه ای بیاد ماندنی و مفید را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 • حوزه مدیریت

  بی شک مغز متفکر هر کسب و کاری از خلق تا استقرار و ثبات و توسعه ،مدیریت مجموعه می باشد .
  بسیار گفته و شنیده ایمکه فلان جا همه چیز هست الا مدیریت !!!
  مدیریت هم علمی است اکتسابی و هم ویژگی ذاتی ، مدیریت روحیه ای می خواهد که بتوان ضمن تقویت بنیه علمی و عملی خود ، تیم کارآزموده و کارآمد را به دور همجمع کرده و با دقت در بکارگماری وارنج تیم بتواند بهترین خروجی را دریافت نماید.
  تیم تخصصی مدیریتی مهام با سالیان سال تجربه عملیاتی در حوزه های مختلف توانسته است با ادغام علم و عمل ، مجموعه ای کارآمد برای همراهی کسب و کارها فراهم نماید.

 • حوزه سرمایه گذاری

  سرمایه و سرمایه گذاری همواره از دغدغه های مهم زندگی بسیاری از ما و کسب وکارهاست ، سرمایه گذاری ، نحوه جذب سرمایه گذار و …. و پاسخ کلی این سوال که اصولا از کجا سرمایه بیاوریم و چگونه سرمایه گذاری کنیم ؟ راهگشای بسیاری از کسب و کارهاست.

  وجود تیمی امین ، صادق و کاردان در کنار شما که بتوند با ارائه آموزشها و مشاوره های مناسب و به موقع ،کسب و کار شما را نجات دهد بسیار مهم واساسی است.

  تیم آموزش و مشاوره سرمایه گذاری مهام در کنار شماست تا دغدغه شما را بکاهد و درست ترین ها را به شما بگوید. این مجموعه از کارشناسان با تحلیل رفتار بازار در گذشته ،حال و آینده میتوانند ناجی کسب وکار شما باشند.

 • حوزه برندینگ ( محصول ، خدمات و شخصی )

  محصول یا خدمت از لحظه تولد تا استفاده توسط مصرف کننده نهائی ، مسیری طول و دراز را در راه دارد ،اینکه با شنیدن نام برند محصول یا خدمت ما ،چه چیزی در اذهان متبادر می گردد وچه خاطره ای در ذهنها متبادر می کند ،همان مفهموم برندینگ کالاست.
  اینکه دوستان ، اطرافیان و همکاران با شنیدن نام ما در چه حوزه ای یادآور خاطره می شوند را هم برند شخصی یا personal branding شما میگویند.
  خلق ، توسعه و ثبات این خاطره ذهنی نیاز به تیمی متخصص ، متبحر وکاردان و باتجربه دارد ، تیم آموزش و مشاوره برندینگ مهام در سه حوزه برندینگ محصول ،خدمات و برند شخصی ، کسب کار شما و شما را به خاطره ای برتر در ذهن تبدیل خواهد کرد.

 • حوزه تجاری سازی

  در بسیاری از موارد ممکنست محصول یا خدمتی ایجاد شده ولی هنوز تجاری سازی نشده است ، تجاری سازی یک محصول یا خدمت ، هنر وتخصصی است که نیاز به همراهی تیمی متخصص و با تجربه دارد ، تیم تجاری سازی مهام به شما کمک خواهد کرد تا محصول یا خدمت خود را تجاری سازی نمائید.

   

 • حوزه صادرات

  آشنائی با قوانین صادراتی ، کشورهای مقصد صادراتی ، نحوه صادرات ، نحوه انتقال بود ، ادبیات تجارت و تعامل بین المللی و ….. مواردی بسیار مهم است که هر صاحب کسب و کاری قبل از ورود به دنیای تجارت بین المللی و بازارهای جهانی باید آشنا باشد.
  آموزش و مشاوره و همراهی در حوزه صادرات ، همپائی امین ، کارآمد و با تجربه دارد ، وجود همکاران تجاری بین المللی در کشورهای روسیه ، عمان ، ترکیه ، آذربایجان ، چین و آلمان ، تیم آموزش و مشاوره صادرات مهام را قادر کرده است که دغدغه های آشنائی و همراهی صاحبان کسب و کار در این حوزه را به حداقل برساند.

 • حوزه واردات

  خرید کالا ، مواد اولیه ،ابزار و تجهیزات و دستگاههای مختلف از کشورهائی مانند روسیه ، عمان ، ترکیه ، آذربایجان ، چین و آلمان ، راهکارهائی دارد که نیاز به آموزش و مشاوره هست ، تیم مشاوره و آموزش واردات مهام افتخار دارد که صاحبان کسب و کار را در این حوزه همراهی نماید.

 • حوزه بیمه

  امروزه صنعت بیمه یکی از مهمترین ، سودآورترین و لازمترین صنایع مورد نیاز سایر صنایع می باشد ، این صنعت با کاهش ریسکدر حوزه های مختلف ، توانسته است بازارهای خوبی را در حوزه های مختلف برای خود فراهم نماید ،اینکه چه نوع بیمه ای ،کی و کجا وتوسط چه بیمه گذاری انتخاب گردد ؟ و اصولاً لازمه داشتن بیمه چیست و تابع چه قوانین و مقرراتی بوده و در قراردادها باید به چه نکاتی توجه کرد که هم اقتصادی و هم آرامش بیشتر داشته باشم و صدها سوال دیگر ، نیاز به آموزش و مشاوره در این حوزه را امری بی بدیل می نماید ، پاسخ همه این پرسش ها و سوالاتی از این دست را از تیم آموزش و مشاوره بیمه مهام بخواهید.

 • حوزه مالیات

  آگاهی از قوانین مالیاتی ، پلمپ دفتر قانونی ، بستن حسابها و … بر هر کسی که بخواهد در هر کسب و کاری وارد شود ،از نان شب واجب تر است .

  اینکه چه گزارشاتی ، چگونه ودر چه ردیف مالیاتی و با چه متد محاسباتی می باید به دارائی ارسال شود ، نیاز به افرادی خبره ،کارآمد و کارآزموده دارد ، تیم مشاوره و آموزش مالیاتی مهام با گردهم آوردن همکارانی امین و کاردان دراین حوزه ، می تواند ضمن آموزش صاحبان کسب و کارها در این حوزه ، مشاورانی صادق در کنار شما باشد.

 • حوزه حقوقی

  آشنائی با مسائل حقوقی شرکتها در حوزه های داخلی و امور بین الملل ، قوانین و مقررات اداره کار ،قوانین انعقاد انواع قراردادها و مواردی از این دست که در صورت عدم آشنائی در آینده ای نه چندان دور احتمال سقوط هر کسب و کاری را میسر می کند ، از الزامات هر کسب وکاری است. بقول معروف “عاقل آنست که اندیشه کند پایان را “

  تیم آموزش و مشاوره حقوقی مهام ، از آموزش تا همراهی و مشاوره در کنار کسب وکارها خواهد بود تا کمترین دغدغه ها در مورد نقص آشکار یا پنهان قوانین و ایجاد مشکلات بعدی رخ ندهد.

 • حوزه بازاریابی

  آشنائی با انواع بازارها ، نیش مارکتینگ ، روشهای بازاریابی ، ذائقه بازار ، رصد بازار ، محصول متناسب با بازار ، بازارشناسی ، بازاریابی ، بازارسنجی ، ویزینوری و توزیع مویرگیو مواردی از این دست ، نیاز به کارشناسانی خبره ، متخصص و باتجربه دراین حوزه دارد ، تیم مشاوره و آموزش بازریابی مهام با دارا بودن متخصصانی با تحصیلات وسوابقمرتبط در این حوزه ، کنار شما خواهند بود تا ضمن آشنائی با این مفاهیم ، لذت یک کار تیمی کنارهمی در فضای صمیم و اثرگذار را بچشید.

 • حوزه طراحی و تدوین

  نه تنها در آغاز راه یک کسب و کار نیاز به تدوین طرح های کسب و کار  B.P  ، F.S ، M.B  ، بوم کسب و کار ، بوم ناب و مدلهای تعالی و مواردی از این دست دارد ، بلکه در توسعه مسیر پیشرفت کسب و کار ، بویژه در اخذ تسهیلات ، جذب سرمایه گذار و … نیاز به آشنائی با این ادبیات دارید ، اینوع تدوین ها مطابق قوانین مرتبط و محاسبات مربوطه تخصص و دانش و تجربه ای مفید می خواهد ، تیم آموزش و مشاوره طراحی و تدوین مهام با شما تا پایان مسیر موفقیت همراه خواهد بود.

 • حوزه سیستم و استاندارد

  آگاهی و آشنائی با انواع استانداردهای محصول ، خدمات و سیستمها و نحوه اجراء ، استقرار ، ارزیابی وممیزی آنها بی شک تضمین موفقیت ما در ارائه محصول و خدماتی ایمن ، استاندارد ، مورد وثوق و مشتری پسند خواهد بود ، توسعه بازار و محصول یا خدمت بدون توجه به سیستمهای استاندارد یا تعالی و استانداردهای محصول یا مدیریتی ، ممکن نبوده و راهی به بی راهه است ، بویژه وقتی هدفی والاتر با عنوان حضور در بازارهای جهانی مد نظر صاحبان کسب وکار باشد ، نیازست تمامی این مفاهیم در سازمان نهادینه ، استقرار و اجرائی شود .

  تیم سیستم و استاندارد مهام که متشکل از نخبگانی در حوزه استاندارد با تجربه تدوین استانداردهای ملی و بین المللی و مدلهای تعالی و متشکل از ممیزان و ارزیابان حرفه ای در این حوزه می باشد ، در کنار کسب و کارها برای طی مسیر سیستمی فرایندهای خود خواهد بود.

 • حوزه بورس

  امروزه یکی از مهمترین بازارهای سرمایه گذاری بازار بورس می باشد ، جذابیت سرمایه گذاری در بورس بویژه در این دوران ، سبب شده است که حجم انبوهی از تازه واردان تمایل به سرمایه گذاری در بورس را داشته باشند ، چه بسیار افرادی که با سرمایه های مختلف و بدون مطالعه یا شناخت از این بازار سرمایه گذاری ، سرمایه ها و دسترنج سالیان سال خود را وارد بورس می کنند و متاسفانه بدلیل عدم آموزشهای لازم با ورشکستگی و از دست دادن سرمایه خود مواجه شده و سرمایه خود را از دست داده اند.

  تیم آموزش و مشاوره بورس مهام متشکل از افرادی خبره با سالیان سال تجربه تئوری و عملی در تحلیل و خرید و فروش انواع معاملات بورسی ، در کنار شماست تا ضمن آشنا کردن شما با مفاهیم پایه ای و حداقلی بورس ، به تدریج از شما بورس بازی حرفه ای با کمترین ریسک سرمایه گذاری بسازد.

پیشنهادهای ما
background

همین حالا ایده خود را مطرح کنید ، تا بتوانیم پرورشش دهیم !!!

ما کنار شمائیم تا ایده های خود را اجرائی کنید

بازگشت به بالا